För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Försäljning

 

 

 

 

 

 

Hans Jannemark
Marknadschef

Telefon  031-68 62 82
Mobil  0706-254869
E-post hans.jannemark@nordicold.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Fredrik Karlsson
Sales Team Manager

Telefon  031-686297
Mobil 0702-222469
E-post fredrik.karlsson@nordicold.se

 

 

 

 

 

 

Pekka Heikkinen
Key Account Manager

Telefon  031-686287
Mobil 0705-886287
E-post pekka.heikkinen@nordicold.se

 

 

 

 

 

Jan Lindberg
Teknisk försäljning

Telefon  031-686293
Mobil  0706-686333
E-post jan.lindberg@nordicold.se



 

 

 

 

 

Ulrich Andersson
Teknisk försäljning 

Telefon  031-686294
Mobil  0702-857294
E-post ulrich.andersson@nordicold.se



 

 

 

 

 

Hans Flink
Order / Teknisk försäljning 

Telefon  031-686283
Mobil  0705-309498
E-post hans.flink@nordicold.se

 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan